Degustace

Vinařství Fojtík

24.5.2018 – Degustace s vinařem

Zdeněk Fojtík Čejkovice

Zdeněk Fojtík patří k nejvyhledávanějším čejkovickým vinařům nejen kvůli svým vínům, ale i způsobu jakým je prezentuje. Jeho vína se vyznačují jiskrnou barvou, líbivými ovocnými a květinovými vůněmi, svěží kyselinou a harmonickou vyvážeností. Představují to nejlepší, co Čejkovice nabízí. Využijte této vzácné možnosti ochutnat víno přímo s vinařem, který ho vyrobil. Uvidíte, že Zdeněk Fojtík umí poutavě vyprávět nejenom o svém víně.

VINOTERIA, Hradec Králové, 24.5.2018 od 18 hodin
Přijďte ochutnat oblíbená vína z Čejkovic a dozvědět se o nich něco přímo od vinaře. Vezměte s sebou přátele a užijte si večer v neformálním prostředí a příjemné společnosti.

Food & Wine v Miele Center

1.6.2018 – Food & Wine

Miele Center Vlášek

Fajnová jídla připravená na grilu a k nim svěží letní vína – růžové z Provence, krásně vyzrálý Pinot Blanc z Burgenlandu, voňavý Sauvignon z Wachau a lehké červené z Alto Adige. K dezertu bude mimořádný moselský riesling spätlese ročník 2003. To vše ochutnáte v MIELE CENTER Vlášek, jediném místě v Hradci, kde se jídlo vaří přímo před vámi.

Miele Center Vlášek, Hradec Králové, 1.6.2018 od 19 hodin
Využijte jedinečnou příležitost, vezměte s sebou přátele, včas si rezervujte místo a přijďte si užít příjemný večer s dobrým jídlem a vínem v netradičním prostředí.

Schloss Marienlay - sídlo vinařství Reichsgraf von Kesselstatt

14.6.2018 – Degustace

Moselská vína 2017 z Reichsgraf von Kesselstatt v Café NG Kinský Praha

Moselská vína patří k nejlepším bílým vínům na světě díky své výjimečné chuti a schopnosti dlouhodobého zrání. Poslední dva ročníky byly skvělé a také vína roku 2017 se jeví jako povedená. To je důvod k prozkoumání novinek z Reichsgraf von Kesselstatt.K ochutnání bude nový sekt Majorat sekt brut 2015 a také několik zcela nových rieslingů 2017, které si zaslouží pozornost kvůli dobrému poměru ceny a kvality. Vrcholem bude porovnání tzv. ortswein ze všech tří moselských údolí a těžko dopředu říct, který z nich bude hvězdou večera.

Café NG Kinský, Praha, 14.6.2018 od 19 hodin
Přijďte se přesvědčit, že se ročník 2017 na Mosele opět povedl. Vezměte s sebou přátele a užijte si večer s výbornými víny Reichsgraf von Kesselstatt.

Připravujeme

  • 8. června – Degustace Letní vína
  • 21. června – Degustace Svěží vína z Alto Adige

Chcete dostávat pozvánky na chystané akce?

Registrujte se na webu a do emailu Vám budou chodit pozvánky na naše degustace a akce s dobrým jídlem a vínem.

Potřebujete více informací o degustacích, než se přihlásíte?

Chcete mít degustaci jenom pro sebe, případně své přátele, kolegy atd.?

Proběhlo

2018

2017

2016