Jak vypadají naše degustace?

O víno se pečlivě staráme a skladujeme je v klimatizovaném skladu, aby bylo pro degustaci v nejlepší formě. Bílé je pořádně vychlazené, červené patřičně vydýchané.

K ochutnávaným vínům dostanete všechny potřebné informace a vína si můžete sami hodnotit. To, které vám chutnalo, si můžete se slevou koupit a rovnou odnést nebo Vám ho přivezeme po domluvě až domů.

K vínu patří párování s jídlem, na kterém si dáváme hodně záležet. Volím vhodné jídlo podle typu vína, pro bílé spíše sušené šunky a tvrdé sýry, pro červené klobásy a sýry s bílou plísní.

Můžete si tak vyzkoušet kombinace, které vás budou inspirovat. Velký zájem je také o olivové oleje, které máme přímo od italských vinařů.

Všechna vinařství osobně znám a pravidelně je navštěvuji. Proto při každé degustaci promítám obrázky, abyste si mohli užít atmosféru místa, kde se ochutnávané víno vyrábí.

Vína jsou vybíraná podle nezávislých hodnocení a musí mít hodnocení minimálně “velmi dobré”, některá jsou dokonce hodnocena jako “mimořádná”. Ochutnáte tak i vína, která se běžně nepijí.

Prostředí je neformální, naší prioritou je perfektní víno, skvělé jídlo a neformální a příjemná atmosféra. I proto je počet míst na degustaci omezený (a je potřeba se přihlásit včas).

Košík

Top