Silénos 2018 – ochutnejte skvělá vína a vyhrajte moselský riesling

Srdečně vás zveme na 3. ročník Svátku vína Silénos, letos na téma “letem vinařským světem III”. Na našem stánku můžete tradičně ochutnat špičková vína a letos dokonce vyhrát láhev moselského rieslingu Bockstein Riesling Kabinett 2016 s úžasným archivačním potenciálem 2026-2041.

25.1.2018, Aldis Hradec Králové od 16:00 do 22:00 hod.
www.silenos.cz

 

Z oblastí Mosel a Toskánsko vám nabídneme k ochutnání:

 • Suché, polosuché i polosladké moselské rieslingy od tří vinařství – Reichsgraf von Kesselstatt, Nik Weis St. Urbans Hof a Weingut Herbert Steffes. První dvě vinařství jsou členy prestižního sdružení VDP a jejich vína jsou považována nezávislými hodnoceními za mimořádná.
 • Chianti je italské legendární červené víno se zajímavou historií. Nabídneme k ochutnání chianti tří apelací – Chianti Classico, Chianti Rufina „organic“ a Chianti Colli Senesi.
 • Červená a bílá vína apelace IGT Toscana.
 • Vernaccia di San Gimignano je údajně nejlepší italské bílé víno. Každý, kdo se s ním poprvé seznámil, byl příjemně překvapen jeho kvalitou a osobitostí. Máte jedinečnou příležitost ho ochutnat.

Přijďte na náš stánek ochutnat moselská a toskánská vína.

 

Pravidla spotřebitelské soutěže

 1. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník Svátku vína Silénos 2018, který již dosáhl 18 let a zanechá na stánku VINOTERIA řádně vyplněný los.
 2. Los si lze vyzvednout zdarma na stánku VINOTERIA, zájemce o výhru pouze vyplní svoji e-mailovou adresu, kterou je v soutěži identifikován.
 3. Každý návštěvník se může soutěže zúčastnit pouze jedním losem.
 4. Z odevzdaných losů bude náhodně vybrán jeden, který vyhrává.
 5. Výhrou ve spotřebitelské soutěži je láhev moselského vína Bockstein Riesling Kabinett 2016 z vinařství Nik Weis St. Urbans Hof v prodejní ceně 605 Kč. Víno bylo oceněno nezávislým magazínem Fine Mosel Wines jako mimořádné (90/100), nejlepší formu bude mít v letech 2026-2041, ale již nyní je skvělé.
 6. Slosování proběhne na stánku VINOTERIA v 21:30 hod.
 7. Výherci bude odeslán e-mail s tajným kódem, po jehož předložení mu bude výhra předána. Výhru si výherce může vyzvednout na stánku VINOTERIA nebo kdykoliv po dohodě v sídle pořadatele, nejpozději však do 9. února 2018. Poté výhra propadá.
 8. Odevzdáním vyplněného losu souhlasí účastník soutěže se zasíláním obchodních sdělení podle podmínek na stránce https://www.vinoteria.cz/obchodni-podminky-ochrana-osobnich-udaju/.
 9. Pořadatelem spotřebitelské soutěže je Faktima s.r.o., Masarykovo náměstí 511, 500 02 Hradec Králové, IČ 47451173. Kontaktní údaje jsou také na stránce www.vinoteria.cz/kontakt.

Případné dotazy ke spotřebitelské soutěži nebo Svátku vína Silénos posílejte na info@vinoteria.cz.

0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Košík

Top