Jihotyrolský večer

Jižní Tyrolsko, italsky Alto Adige, má nejenom ideální přírodní podmínky pro výrobu špičkových vín, ale místní vinaři dokázali pro své vinice najít ty správné odrůdy, kterým se na nich fantasticky daří. Výsledkem jsou odrůdová vína  jako Sauvignon Blanc, Pinot Bianco (Rulandské bílé), Pinot Grigio (Rulandské šedé), Cabernet Sauvignon a Merlot, která právem patří k nejlepším na světě.

Jižní Tyrolsko je také pověstné dobrým jídlem. Klasický je jihotyrolský špek, farmářský chléb Schüttelbrot a řada dalších místních specialit.

Právě spojení tradičních jihotyrolských jídel a skvělého vína si užijete během dalšího gastronomického večera v Restauraci U Motlů.

Menu

Farmářský chléb Schüttelbrot
COSMAS Sauvignon Blanc 2018, Weingut Kornell

***

Masový vývar s Leberknödel
GRIS Pinot Grigio 2018, Weingut Kornell

***

Plněná hovězí roláda, placičky Tirtlen
RUNGG Merlot Cabernet 2015, Cantina Tramin

***

Apfelkiechel
Moscato Giallo dolce 2016, Cantina Tramin

***

Jídla a pití bude opravdu dost. Pokud by přece jenom někomu víno nestačilo, může si na závěr objednat další třeba po skleničce.

***

Termín:
čtvrtek 12. března, od 18 do 22 hodin

Místo:
Restaurace U Motlů, , Blodkova 470, Hradec Králové

Cena:
1000 Kč

Včas si rezervujte místo, třeba celý stůl, vezměte s sebou přátele a přijďte si užít příjemný večer s dobrým jídlem a vínem.

Nevyhovuje Vám termín? Registrujte se zde a budete dostávat pozvánky na podobné akce. Nebo nám jenom pošlete email s kontaktem.

REZERVUJTE SI MÍSTO NA FOOD & WINE

Místo na akci si rezervujte na info@vinoteria.cz. Rezervace je nutná.

Počet míst na akci je omezený a bohužel není v našich silách informovat o počtu volných míst v reálném čase. Proto prosím počítejte s tím, že někdy nemusíme být schopni vyhovět Vašemu požadavku na rezervaci. Děkujeme za pochopení.

Informace o události najdete také na Facebooku – www.facebook.com/vinoteriacz/events.

0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Košík

Top