Nakupujte se slevou až 20%

Při nákupu vína na www.vinoteria.cz můžete získat následující výhody a slevy:

Doprava zdarma
Sleva na nákup až 20% 1)
100 Kč na první nákup

Doprava zdarma

Dopravu neplatíte při nákupu větším než 2 tis. Kč a pochopitelně při osobním odběru. Ten je možný ve VINOTERIA na Masarykově náměstí v Hradci Králové, obvykle mezi 10 a 15 hodinou, ale je možné domluvit si individuálně i jiný čas vyzvednutí. Více v kontaktech.

100 Kč na první nákup

Zaregistrujte se na www.vinoteria.cz/muj-ucet/ a získáte 100 věrnostních bodů, které můžete hned proměnit na slevu 100 Kč při prvním nákupu. Jedinou podmínkou čerpání bodů je přihlášení a nákup alespoň za 1000 Kč. Body uplatníte v pokladně.

Množstevní slevy

Množstevní sleva se automaticky uplatňuje při nákupu:

  • 4% od 3,000 do 5,999 Kč
  • 8% od 6,000 Kč
  • 12% od 9,000 Kč

Odměňujeme věrné zákazníky

Při každém nákupu Vám na zákaznický účet připíšeme body odpovídají až 8% ceny nákupu. Podmínkou je založení účtu na www.vinoteria.cz/muj-ucet/ a přihlášení při nákupu. Těmito body můžete zaplatit svůj příští nákup. Platnost bodů vyprší za šest měsíců a můžete je použít pro nákup nad 1 tis. Kč. Pozor – body se nepřičítají za nákup vín ve slevě.

Body se na Váš účet připíší také za recenze vín na webu.

Ostatní slevy

Mimo výše uvedené výhody poskytujeme jednorázové časově omezené slevy na vybraná vína. Podmínky těchto slev jsou vždy stanoveny individuálně a publikujeme je na webu a sociálních sítích.

1) množstevní sleva 12% plus věrnostní sleva 8%

Všechny částky jsou uvedeny včetně DPH.
Máte nějakou otázku ke slevám? Napište nám.

Košík

loader