Château De Bel-Air 2016

781

Vinifikace probíhá v tepelně regulovaných betonových nádržích. Víno pak zraje v dubových sudech (45% z nich je nových) po dobu 12-18 měsíců. V nose ucítíte tóny červeného ovoce a květinové aroma. Na patře je víno charakteristické harmonickou rovnováhou mezi tělem vína a tříslovinami, takže si ho můžete vychutnat už po několika letech archivace. Delikátní víno, které je dokonalým partnerem k rafinovaným jídlům.

Skladem

Katalogové číslo: 64-MX-R21-2016 Kategorie:

Château De Bel-Air

Château de Bel-Air je již od roku 1922 zmiňováno v průvodcích Cocks & Feret jako jedno z nejlepších vinařství apelace Lalande-de-Pomerol. Vinice se prostírají na slunné náhorní plošině, která se mírně svažuje na jih. Historická kvalita vín Château de Bel-Air a ideální poloha vinic, která zaručuje po celý rok ideální přísun slunečního svitu, přilákaly v roce 2011 Michel de Laet Derache k získání vinařství.

Réva, jejíž průměrné stáří je 40 let, je vysazená na štěrkovém podloží s jílovými vrstvami bohatými na železo. Aby byly co nejlépe vyjádřeny nuance lokality, jednotlivé části vinice jsou spravovány individuálně s respektem k různému věku vinic, odrůdám a podloží.

Vinař

Château de Bel-Air

Odrůda

Cuvée (Merlot 73%, Cabernet Franc 19%, Cabernet Sauvignon 8%)

Vinařská oblast

Vinařská podoblast

Ročník

Obsah alkoholu

13,0 % obj.

Objem

0,75 l

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Château De Bel-Air 2016“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *