13.4.2017 Červená vína od Weingut Siegl (Neusiedlersee)

Tentokrát jsou na řadě dvě červená rakouská vína Zweigeltrebe se skvělým poměrem cena/kvalita. Obě jsou harmonická s bohatým aroma a ovocnou chutí. Jde o vyzrálejší ročníky 2013 a 2014, takže třísloviny se již optimalizovaly do sametových tónů. Velmi příjemné a dobře pitelné červené víno. Navíc jsou tato vína za velmi nízkou cenu.

VINOTERIA, 13.4.2017 16-18 hod.
Zastavte se na skleničku a ochutnejte vína předtím, než si je koupíte.

Všechna vína jsou z vinařství Weingut Siegl z oblasti Neusiedlersee-Hügelland. Weingut Siegl je jedno z nejstarších vinařství v Breitenbrunnu na západním břehu Neziderského jezera. Vinařství Siegl navazuje v několikáté generaci na dlouhou rodinnou historii vinařství. Při výrobě vína sjednocuje moderní trendy a vyzkoušené a osvědčené tradiční rodinné postupy, vše s orientací na kvalitu. To oceňují zákazníci z celého Rakouska.

Zweigeltrebe je původní rakouská odrůda, která je populární i u nás. Vyznačuje se harmonickým, bohatým aroma, má chuť vyzrálých peckovin, při dobrém zrání i koncentrovanější chuť sušených švestek. Jde o poměrně plné víno.

Na tato vína bude v týdnu od 10. do 16. dubna 2017 sleva 12%. V tomto týdnu bude původní cena přeškrtnuta a můžete objednávat za sníženou cenu.

Mohlo by Vás také zajímat

0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Košík

Top